U trećem krugu bili smo domaćini favoriziranoj ekipi Virovitice. Hendikepirani sa izostankom tri standardna igrača, ulazimo odlučno i motivirano sa čvrstom obranom i brzom tranzicijom igre. Igra se gol za gol i prvo poluvreme završava nerješeno 10:10. U nastavku odlični gosti koriste naše greške i slabu realizaciju i odlaze u jednom trenutku na plus tri, ali mi se vraćamo  na gol zaostatka gdje stajemo. U nedostatku izmjena gosti uz puno sreće pobjeđuju sa 19:17.

U drugoj utakmici protivnik je Slatina koja je objektivno dosta slabija ekipa od nas, ali prazni i umorni naši dečki se muče  igrajući gol na gol uz puno očekivanih grešaka te prvo poluvrijeme završava s 8:6 za našu ekipu. Drugo poluvreme dečki dolaze do daha i postupno prije svega individualnom kvalitetom dolazimo do pobjede 18:11.  Ipak ostaje Žaljenje za propuštenom prilikom u prvoj utakmici gdje smo bili nadomak pobjede, ali to nam je podstrjeh  da još jače treniramo i da više ne propuštamo takve prilike.