U četvrtom kolu gostovali smo u Prelogu. Prvu utakmicu protiv domaćina otvaramo ležerno znajući da smo jača ekipa  i da će rezultat doći, ali nikako da to ostvarimo na terenu, ipak na odmor se odlazi sa dva pogotka prednosti. Žilavi protivnik osjeća da bi mogao nešto više jer opet uz mali fond igraća teško stvaramo prednost, ali ipak se odljepljujemo na šest golova razlike i kontroliramo rezultat do kraja i svi dobijaju šansu da odigraju svoje minute i utakmica završava  rezultatom 19:15 za nas. Druga utakmica drugi scenarij, jaka ekipa Čakovca s puno igraća poduplani na svim pozicijama igraju u visokom ritmu uz stalne izmjene igraća. Stalno se igra gol za gol do pred kraj prvog poluvremena kad više nismo mogli pratiti njihov ritam i završavamo s dva gola minusa 9:11. Drugo poluvreme se vračamo i izjednačujemo na 14:14 i to je sve što smo mogli. Do kraja igramo s jednim ili da igraća manje uz zanimljiv sudački kriterij. Nije to isprika jer jednostavno kompletnija ekipa Čakovca zasluženo pobjeđuje sa 25:19. Opet ostaje žal za propuštenim zicerima jer u odlučujućim trenucima  ponestaje koncentracije usljed zamora. Najvažnije da dečki pokazuju htjenje i da se maximalno zalažu. Primarni zadatak nam je okupiti još dječaka da bi se ekipa popunila jer evidentno da imamo kvalitetu za sam vrh tablice ali nemamo širinu na klupi i tu rasipamo bodove. Ipak čestitke dečkima na borbenosti i na ljepom ponašanju na terenu i izvan njega.