Ovu nedjelju su curice  RK Garešnice odigrale 3. krug državne lige za djevojčice 2002 godišta regije Sjever. Igrale su protiv Podravke 1, i Podravke 2. Kako smo s Podravkom 1 dijelili vrh tablice ovo je bio derbi lige. Prvu utakmicu su naše curice odigrali s Podravkom 2 i to pobijedile bez poteškoća s 26-7. Drugu utakmicu igramo s odličnom ekipom Podravke 1 i od samog početka namećemo svoj ritam i odličnom igrom u obrani i vrhunskim obranama naše golmanice vodimo  nestvarnih 7-1. Poluvreme završava 12-4 i već se tada vidi da je ekipa Podravke 1 na koljenima i našom dobrom igrom u nastavku ne dopuštamo da se dogodi povratak i utakmicu lagano privodimo kraju i pobjeđujemo s rezultatom 20-12. Ovim pobjedom preuzimamo vrh tablice i samim time smo se plasirali na državnu završnicu koja će se održati sljedeće godine na još nepoznatoj lokaciji.

Za RK Garešnicu su nastupile:Leonarda Bengez, Greta Greidl, Denia Vojtela, Tamara Santo, Dora Brleković, Katja Cupek, Lucija Milinković, Patricia Santo, Ana Žiher, Barbara Farkaš, Marina Čukić, Lucija Lacković
Trener: Goran Cupek

Ažurirano ( Nedjelja, 07 Prosinac 2014 17:58 )