Garešnica, 25.siječnja 2015.

U nedjelju je u dvorani OŠ Garešnica odigran 4. Krug HMKRL za djevojke rođene 2000-e i mlađe.

U goste su nam došle ekipe RK Brod iz Slavonskog Broda i ekipa RK Multinorm iz Cerne(kod Osijeka)  Utakmica protiv RK Brod bila je relativno laka. Već na samom početku stvorili smo osjetnu razliku koja se samo povećavala. Na kraju ostvarena je rekordna pobjeda od 22 pogotke razlike. Sve su djevojke dale svoj doprinos, a istakle su se obranama Anja Stojanović, a efikasnošću Jelena Karanović i Lara Kožuhar. U drugoj utakmici za koju smo znali da će biti znatno teža naše djevojke su odigrale jednu od boljih  igara. Čvrste, neprelazne i pokretljive u obrani, a u napadu maštovite sa puno točnih i pravovremenih dodavanje stvarale su čiste prilike na krilima i pozicijama vanjskih igrača. Samo do 2:2 gošće su rezultatski parirale, a onda se naša prednost popela na 11:3. Poluvrijeme je završilo 13:5. Početkom drugog poluvremena održavamo rezultat. Sredinom poluvremeva dolazi do opuštanja što izuzetno spretne Slavonke koriste i opasno prijete (18:16). Nakon TTO vraćamo mirnoću i utakmicu mirno privodimo kraju (22:16) Gostujući trener je bio vidno iznenađen našom kvalitetnom igrom, što je nakon utakmice uz čestitke i priznao. Sve djevojke zaslužuju pohvale

RK Garešnica: Belak, D. Popović 1, Delić 6, Vojtela 4, Karanović 11, Santo 3, Uđbinac 6, Hakenberg 6, Kožuhar 6, Greidl, Pokopac 4, Planinčić 3,