RK "GAREŠNICA"-RK"SESVETE" 28-30(15-14)

Poraz u odličnoj domaćoj prvoligaškoj utakmici!

Pred 300 domaćih poklonika rukometa, nismo uspjeli doći do željene pobjede. Borbeni, rastrčani, sa minimum tehničkih pogrešaka, čvrsti u obrani cijelu utakmicu. Odličan golman Jelić sa 16 obrana. Sve to nije bilo dovoljno za barem jedan bod, koji smo potpuno zaslužili. Prvo poluvrijeme pripada u našu korist rezultatom 15-14. Drugo poluvrijeme igramo gol za gol, sve do rezultata 23-23, kada borbeni gosti rade mini seriju i rezultat je 23-26. Mi se ne predajemo, smanjujemo na 28-29, ali Sesvete pogode u zadnjoj minuti za 28-30 i rješavaju pitanje pobjednika odlične prvoligaške rukometne predstave. Na kraju utakmice zaslužen pljesak za domaće igrače  od odlične domaće publike. U našoj ekipi Saša Slukan 8 zgoditaka, Mrkalj 6 i odličan kapetan ekipe Robert Kelečić 5 zgoditaka. Kod gostiju Punčec 8 golova i Vinković 6 golova. Idući vikend idemo u Vidovec, ka dobro poznatom konkurentu iz 2 hrl sjever od prošle sezone, ekipi RK"Vidovec". U Vidovcu ćemo tražiti nove bodove u 1 hrl sjever, jer je svaki bod presudan za ostanak u ligi, obzirom da iz lige ispadaju tri ekipe.

Hvala sponzoru večerašnje utakmice, tvrtci Komunalac d.o.o Garešnica!

Ažurirano ( Nedjelja, 13 Studeni 2016 09:00 )