3. HRL sjever žene        3.kolo

RK GAREŠNICA :  ŽRK KOKA 2 25:19  (11:10)

Naše su  rukometašuce pobjedom protiv Koke 2 izbile na prvo mjesto 3.HRL sjever

Na početku utakmice dva nerealizirana protunapada i nekoliko lopti bačenih protivniku u ruke za lake golove dovelo je gošće u vodstvo (2:6). Trener je prisiljen zvati TTO nakon kojeg naše djevojke igraju preciznije u napadu i čvršće u obrani pa preokreću rezultat na (9:7). Poslije se do poluvremena igra smiruje.(11: 10)

Drugo poluvrijeme domaće igračice počinju puno angažiranije u obrani, aonda brzim protunapadima na neorganiziranu gostujuću obranu postižu lake golove i stječu osjetniju prednost od 17:11.

Najveću prednost Garešničanke imaju polovinom drugog poluvremena (22:14). Do kraja laganom igrom rutinski završavaju  utakmicu .

Utakmicuje okarakterizirao loš šut sa krila. Danas je utakmica dobivena u  obrani,  koja je bila puno bolji dio od napada.

Nažalost, rastužila nas je povreda Magdalene Oršić. Izuzerno borbena Megi u želji da zaustavi kontru gošći baca se za loptom, osvaja loptu, ali u padu udara od parket glavom. Stradao je jedan zub. Magdaleni želimo što brži oporavak.

Sastav: Belak, Oršić 5, Popović 1, Sikaček 2, Vrabec 8, Santo 2, Uđbinac 5, Greidl, Batković 1, Grčević, Sekelj, Mihalić, Mihaljević 1,