RK"VIDOVEC"-RK"GAREŠNICA" 30-27(16-12)

Večerašnji susret u Vidovcu, pripao je domaćim rukometašima. Prvo poluvrijeme igralo se gol za gol sve do rezultata 8-8. Uz naš promašeni sedmerac i tri promašena zicera do 8-8. Gosti rade mini seriju i povedu 12-9. Poluvrijeme završava 16-12.Drugo poluvrijeme domaćin odlazi na 21-15. Slijedi lagano opuštanje Vidovca, mi mijenjamo obrambenu formaciju, Jelić brani par udaraca, ali osim smanjenja vodstva Vidovca i konačnog rezultata,30-27, za više od toga nije bilo vremena. Odlični Matija Mrkalj(11 golova) i Saša Slukan (7). Od ostalih igrača nitko nije bio raspoložen da im se napadački pridruži i bodovi zasluženo ostaju u Vidovcu. Mi se okrećemo sljedećem kolu i domaćoj utakmici protiv Dugog Sela, jednoj od ključnih u borbi za opstanak u prvoligaškom društvu.

Ažurirano ( Subota, 05 Studeni 2016 22:17 )