RK"GAREŠNICA" - RK"DUGO SELO" 30-26(13-12)

Pobjeda na domaćem parketu!

U čvrstoj, pravoj muškoj prvoligaškoj utakmici, došli smo do novih bodova u 1hrl. Prvo poluvrijeme prepuštamo inicijativu gostima. Nakon igre gol za gol, do rezultata 4-4, gosti povedu mini serijom 5-8. Mi izjednačujemo na 11-11, te poluvrijeme privodimo kraju, rezultatom 13-12. Drugo poluvrijeme čvršći u obrani, Jelić brani par napada gostiju i odlazimo na 22-17. Tada se malo opuštamo, uporni gosti dolaze na 23-22. Mi povećavamo prednost na 25-23, te utakmicu rutinski privodimo kraju, rezultatom 30-26.Odlični Jelić 9 obrana, Benko(8 zgoditaka), te Mrkalj(7 zgoditaka), ključ su večerašnje pobjede, kojom dijelimo deseto mjesto na tablici 1 hrl sjever sa našim županijskim prvoligašem, RK"Bjelovar".

Hvala sponzoru večerašnje utakmice, tvrtci Voda d.o.o Garešnica!

Sljedeće kolo gostujemo kod ekipe Nove Gradiške.

Ažurirano ( Nedjelja, 13 Studeni 2016 09:00 )