RK"GAREŠNICA"-RK"ĐAKOVO"25-27(10-16)

Nismo uspjeli doći do novih bodova u 1 hrl!

Usprkos porazu, čestitke cijeloj ekipi na borbenosti, zalaganju i požrtvovnosti u večerašnjoj utakmici. Đakovo je bilo za nijansu sretnije i uz "nepristranost" djelitelja pravde na terenu, pobjedilo. Prvo poluvrijeme igramo gol za gol, do rezultata 8-8. Tada stajemo i uz par nerezonskih brzopletih udaraca prema golu, dajemo Đakovu šansu da se odlijepi na plus 6 zgoditaka, 10-16, rezultat poluvremena. Drugo poluvrijeme mijenjamo obranu iz 5-1 u 4-2, Jančik zaključava gol, te serijom 8-2 poravnavamo na 18-18. Igralo se gol za gol, sve do rezultata 24-24. Imali smo nekoliko prigoda otići na gol, dva prednosti i prelomiti utakmicu, ali smo promašili dva udarca s krila i neometani udarac s pivota i gosti pobjeđuju sa dva zgoditka prednosti. Čestitike ekipi Đakova na pobjedi. Igraju čvrstu, na trenutke i pregrubu obranu, sa udarcima prema glavi i vratu naših napadača, što su suci večerašnjeg susreta nagradili sa samo dva isključenja gostima u 60minuta utakmice! Objektivna domaća publika nas je nagradila pljeskom za prikazanu igru, te ostaje gorak okus i žal za minimalno zasluženim bodom, ako ne i oba, nakon večerašnje odlične igre. Najefikasniji Mrkalj i Krunoslav Slukan, svaki sa 8 zgoditaka.

Hvala sponzoru večerašnje utakmice, Jadranskom osiguranju d.d. Podružnica Glogovski, Garešnica.

Ažurirano ( Nedjelja, 27 Studeni 2016 08:48 )