RK"MOSLAVINA"-RK"GAREŠNICA" 27-19(14-10)

Poraz u Kutini!

Potpuno zaslužena pobjeda ekipe RK"Moslavina" u 12.kolu 1 HRL Sjever. Parirali smo prvih 20minuta utakmice, do rezultata 8-8. Tada imamo dva napada da povedemo, promašujemo. Uporni domaćini rade seriju 6-2 i rezultatom 14-10 odlazimo na poluvrijeme. Drugo poluvrijeme blijeda, neprepoznatljiva igra naših rukometaša. Kutinjani povedu sa 20-13 i eventualna nada o mogućim gostujućim bodovima ostaje samo pusti sanak. Propusna i mlaka obrana, golmani sa 6 obrana na cijeloj utakmici, puno tehničkih pogrešaka u napadu, večerašnji je bio naš orkestar u Kutini. Valja pohvaliti Benka, sa 9 pogodaka, koji je jedini večeras bio raspoložen u cijeloj ekipi. Ostali blijedi i neprepoznatljivi.

Čeka nas idući vikend, županijski derbi protiv ekipe RK"Bjelovar"....obje ekipe nasušno trebaju bodove, stoga će biti zanimljivo u Garešnici iduću subotu u 19h.