RK"GAREŠNICA"-RK"BJELOVAR" 26-25(14-15)

Pobjeda u prvoligaskom rukometnom zupanijskom derbiju!

Generacije garesnickih rukometasa,veceras su ostvarile svoj visedesetljetni san! Pobjedili smo u prvoligaskom rangu takmicenja, 1.hrl sjever RK Bjelovar!!! U vrlo izjednacenoj utakmici, tijekom svih 60 minuta susreta, RK "Garesnica" je izasla kao pobjednik! Cestitke svim nasim igracima na borbenosti,zalaganju i prikazanoj igri u vecerasnjoj utakmici! Cijelu utakmicu niti jedna ekipa nije imala više od gol, dva prednosti. Uglavnom se igralo gol za gol, sve do rezultata 21-19 za Bjelovar. Tada Javor dva puta promašuje okvir gola, u obrani dobiva crveni karton, mi smanjujemo i poravnavamo na 21-21. Povedemo 24-23, 25-24, te 26-25. Imamo u 59. minuti sedmerac za potvrdu pobjede, koji promašujemo. Bjelovar ima zadnju minutu napad za izjednačenje, ali nisu od našeg obrambenog bloka uspjeli niti uputiti udarac u okvir gola.....i kreće Cirkus Kolorado na centu....Najefikasniji veceras,nas najbolji pojedinac Dubravko Benko(11 golova), Hrvoje Marincic(6), te Slukan K.(5) zgoditaka...odlicni Jelic i Jancik na golu....hvala svim deckima na pobjedi! Dakako,hvala i predivnoj garesnickoj publici,koja je bila nas sedmi igrac tijekom cijelog susreta! Sa 10 bodova na polusezoni zauzimamo vrlo dobro 9.mjesto 1 hrl sjever! Hvala nasoj klupskoj legendi,osnivacu RK "Garesnica",gosp.Ivanu Ici Kovacu na bodrenju tijeko cijelog susreta,kao i njegovim cestitkama svim igracima u svlacionici nakon susreta! Hvala Ico! Hvala gradonacelniku,gosp.Velimiru Zuncu,dogradonacelniku Josipu Bilandziji, kao i direktoru "Komunalca",gosp.Drazenu Bengezu na svekolikoj potpori tijeko sezone,kao i na cestitkama nasim rukometasima na velikoj pobjedi u svlacionici!

Veliko hvala generalnom pokrovitelju vecerasnje utakmice Slatinskoj banci d.d.,te sponzoru vecerasnje utakmice - frizerskom salonu "Karla",Garesnica,vl.Svjetlana Damjanovic!

RK"ČAKOVEC2" - RK"GAREŠNICA2" 29-32(15-15)

Čestitke i našim dečkima na nedjeljnoj gostujućoj pobjedi u Čakovcu u 3 hrl sjever, čime je okončan vrlo uspješan vikend za garešničke rukometaše!