RK"GAREŠNICA2"-RK"IVANČICA2" 37-18(19-12)

Pobjeda druge ekipe RK"Garešnica" za kraj sezone!

Odličnom predstavom pred domaćom publikom, naši rukometaši su ostvarili veliku pobjedu od 19 zgoditaka razlike. Osim početnog vodstva gostiju od 1-2, za nešto više rukometaši Ivančice nisu imali prilike. Čvrsti u obrani, precizni u napadu na krilima odličnih Mrkalj Matije (10golova),Flanjka(9golova), te Mrkalj Roberta i Tomislava Marenića,svaki sa 7 zgoditaka ostvarili smo veliku pobjedu. Prvo poluvrijeme gol je "zaključao" golman Jančik, a drugo golman Počuč sa svega 6 primljenih golova u 2.poluvremenu. Garešnički muški rukomet pokazuje da ima perspektivne mlade igrače, koji će se kroz godinu-dvije priključivati seniorima u 1 HRL. Hvala svim mladim igračima garešničkog kluba na prikazanoj igri večeras, zalaganju i borbenosti. Ovim kolom završava takmičenje u 3 hrl sjever, gdje naši mladi rukometaši zauzimaju 9-10/14 mjesta.

Ažurirano ( Ponedjeljak, 19 Prosinac 2016 14:13 )