RK"MEDVEŠČAK"-RK"GAREŠNICA" 24-31(13-16)

Veeeeeeeeeeeeelika pobjeda u gostima protiv Medveščaka!

Možda nitko, osim nas samih, nije vjerovao da možemo pobjediti RK"Medveščak", u Zagrebu. Odlična priprema utakmice, odlična atmosfera u ekipi i gostujući bodovi su u džepu! Medveščak je ušao furiozno u proljetnu polusezonu. Pojačan i sa dvije pobjede protiv vodećih ekipa lige, Moslavine i Đakova. Mi u uzletu forme nakon dobivene domaće utakmice protiv ekipe Ivanca. Utakmicu otvaramo odlično, povedemo 1-3. Raznovrsna napadačka rješenja, fenomenalni Jelić na golu i prednost ne ispuštamo do kraja poluvremena, koje završava 13-16 u našu korist. Drugo poluvrijeme mirni i precizni u napadu, čvrsti u obrani, Jelić poput hobotnice zaključava gol, ukupno 15 obrana na utakmici i rezultat je 17-22 u 44.minuti. Rutinski utakmicu privodimo kraju sa velikih sedam zgoditaka razlike. Čestitke cijeloj ekipi na borbenosti i zalaganju tijekom cijelog susreta! Naši najbolji strijelci večeras Benko i Marinčić svaki po 7golova i Saša Slukan 6 zgoditaka.Hvala na podršci našim navijačima na tribinama! I na kraju, treba li bolja pozivnica domaćim navijačima za idući vikend u Garešnici, gdje očekujemo odličnu ekipu KTC-a?

Ažurirano ( Subota, 18 Veljača 2017 23:35 )