RK"IVANIĆ"-RK"GAREŠNICA"20-23(10-12)

RK"GAREŠNICA2"-RK"VIDOVEC2" 35-30 (17-12)

Važne i velike pobjede obje naše seniorske ekipe!

Naši mladići, pobjedili su u domaćoj utakmici ekipu RK"Vidovec2", te upisali nove bodove u 3 hrl sjever. Iako bez nekoliko standardnih igrača, naši dečki su odigrali odličnu utakmicu. Vodili su cijeli susret 5-6 golova razlike, igrali čvrsto obranu,te imali raznovrsna i atraktivna napadačka rješenja. Pred kraj susreta razlika je bila najveća, 35-26, ali su gosti u samoj završnici smanjili zaostatak na prihvatljvih 35-30. Fenomenalan Flanjak(16 golova), Mrkalj(7), te Kožić(6), a čestitke i svim ostalim mladim rukometašima na prikazanoj igri i borbenosti tijekom cijele utakmice.

Seniori nastavljaju sa odličnim igrama ovo proljeće. U gostima je pao i RK"Ivanić", ekipa koja nas pobjedila u jesenskom dijelu prvenstva u Garešnici. Željeli smo im uzvratiti za poraz, te si osigurati mirniju završnicu prvenstva 1 hrl. Od samog početka smo poveli i prednost održavali do kraja prvog poluvremena, kad je rezultat bio 9-12. Imamo kontru za 9-13, međutim naš napadač ne prihvaća loptu u kontri, te domaćin smanjuje na 10-12 sa zvukom sirene. Početkom drugog dijela stalno imamo dva zgoditka prednosti, unatoč tri isključenja po dvije minute našim igračima u periodu od 30-33 minute utakmice. Uporni domaćin poravnava na 18-18,ali mi ni tada ne posustajemo, već obranom ključnog sedmerca fenomenalnog golmana Jelića domaćinu, povedemo u dvije minute 18-20. To se pokazalo presudnim za konačnog pobjednika večerašnje utakmice. Čestitke cijeloj našoj ekipi na borbenosti tijekom susreta, odlično odigranoj obrani koja je primila samo 20 zgoditaka cijeli susret, te izvrsnom golmanu Jeliću, koji je sakupio 13 obrana. Najefikasniji naš igrač Krunoslav Slukan(7 zgoditaka), te po tri Benko,Marinčić i Crljenić.

Večerašnjom pobjedom smo sedmoplasirana ekipa 1 hrl sjever! Bravo dečki!!!!!!!!!

Naše seniorke u nedjelju igraju u Čakovcu protiv ekipe ŽRK"Zrinski2" u 17h. Želimo im oba gostujuća boda u borbi za prvo mjesto 3 hrl sjever za žene i ulazak u 2 hrl sjever!!!

Ažurirano ( Nedjelja, 05 Ožujak 2017 08:50 )