RK"GAREŠNICA"-RK"OSIJEK" 29-24(17-8)

Bravo, bravo, bravo!!!!

Veeeelike čestitke cijeloj našoj ekipi na pobjedi protiv favorita večerašnje utakmice, ekipe RK"Osijek"!!!!

Furiozni početak naših rukometaša, fenomenalna obrana, izvrsni Jelić na golu, filigranski precizna dodavanja u napadu, raznovrsna napadačka rješenja i semafor broji samo domaće zgoditke....rezultat iz minute u minutu raste i vrlo brzo je 11-4!! Niti time-out gostima puno ne pomaže, te se prednost povećava do kraja poluvremena na 17-8! Plus 9 zgoditaka prednosti za naše rukometaše. Drugo poluvrijeme, prvih četiri minute, gosti smanjuju na 17-12...mi reagiramo time-outom i odlazimo na 20-13....pokušavaju to osječani sustići, ali ne uspijevaju do kraja utakmice. Nitko osim same naše ekipe i trenera nije vjerovao u "tip 1" večerašnje utakmice. Jednostavno rapsodija domaćih rukometaša u svim segmentima igre i bodovi ostaju u Garešnici!! Najefikasniji Benko(10 golova), Orić i Marinčić,svaki po 5 golova, te Mrkalj 4 gola. Dečki hvala Vam za fenomenalan prvoligaški rukomet koji prezentirate ove polusezone!

Iduće kolo gostujemo kod vodeće ekipe lige, RK"Sesveta".

Veliko hvala i sponzoru večerašnje utakmice, GENERALI OSIGURANJU D.D., osiguravateljnoj kući i naših rukometaša u 1hrl!

 

Ažurirano ( Ponedjeljak, 13 Ožujak 2017 10:44 )