RK"SESVETE"-RK"GAREŠNICA" 34-28 (17-12)

Poraz od vodeće ekipe lige!

Iako smo se potajno nadali da bi mogli iznenaditi ekipu Sesveta, nismo uspjeli. Zbog povreda na klupi su sjedili Orić i Marinčić, Jelić na putu. Sa pomlađenom ekipom bili smo potpuno ravnopravan protivnik do 25.minute 1 poluvremena, gdje se igralo gol za gol. Od rezultata 5-5, preko 9-9, do 12-12. Tada neobjašnjivo stajemo zadnjih pet minuta prvog dijela, ne realiziramo dva sedmerca, promašimo dvije polukontre i Sesvete poluvrijeme završavaju u svoju korist 17-12. Time je rješeno pitanje pobjednika utakmice. Mi drugo poluvrijeme dolazimo na 28-25, ali se na manje od 3 zgoditka razlike ne uspijevamo približiti....čestitke ekipi Sesveta na zasluženoj pobjedi. Sesvete su ovom pobjedom preuzele vrh lige, a mi smo i dalje odlični - sedmoplasirana ekipa lige. U našoj ekipi najefikasniji K.Slukan(8) i Mrkalj(6)zgoditaka. Fenomenalni Jančik na golu-14 obrana.

Mi se okrećemo idućoj domaćoj utakmici protiv ekipe "Vidovca", gdje uz pomoć publike očekujemo nove bodove u 1 hrl sjever.

Ažurirano ( Nedjelja, 19 Ožujak 2017 07:22 )