RK"GAREŠNICA"-RK"VIDOVEC" 30-29(16-17)

Pobjeda protiv ekipe Vidovca na domaćem parketu!

Novi prvoligaški bodovi su na kontu! Zadani cilj sa početka sezone ostvaren! Čvrsto držimo 7/14 mjesta 1 HRL i ostanak u prvoligaškom društvu osiguran za sezonu 2017/18! Bravo naši rukometaši, bravo trener Mikuličić! Prvo poluvrijeme povedemo 1-0, nakon čega odlični i borbeni gosti preuzimaju inicijativu. Povedu 1-4, te 4-9....na time out poslušamo savjete trenera Mikuličića, puno čvršće zaigramo obranu i precizniji smo u napadu, izvrsni golman Jelić brani ključne lopte. Do poluvremena smanjujemo zaostatak, poravnavamo na 14-14, te 15-15, ali ipak poluvrijeme završava rezultatom 16-17 za goste. Drugo poluvrijeme se igra odličan prvoligaški rukomet. Mi kontroliramo rezultat, vodimo  27-23, 28-25, te umjesto da mirno privedemo utakmicu kraju, radimo par tehničkih pogrešaka u napadu i gosti smanjuju na -1, na 29-28. Zabijamo za 30-28 čime rješavamo pitanje pobjednika neizvjesne prvoligaške utakmice. Čestitke cijeloj ekipi na borbenosti i zalaganju na večerašnjoj utakmici! Hvala brojnoj publici koja je bila večeras naš sedmi igrač tijekom cijelog susreta! Najefikasniji Benko(6), te braća Slukan i Kohek, svaki po 4 zgoditka.

Slijedi gostovanje kod ekipe RK"Dugo Selo".

Veliko hvala i sponzoru večerašnje utakmice tvrtci MAPEI iz Svete Nedelje!

Ažurirano ( Subota, 25 Ožujak 2017 23:47 )