RK"DUGO SELO"-RK"GAREŠNICA" 21-30(7-14)

Cirkus Kolorado ide dalje....pobjeda u D.Selu...bravo decki!

Od samog pocetka utakmice dosli smo s namjerom da uzmemo oba gostujuca boda. Izvrsno otvaranje utakmice,vodstvo od samog pocetka, fenomenalni Jelic - 10 obrana 1 poluvrijeme, precizne kontre i Kaleb zove time out u 10 minuti... jer na semafororu je 4-9....Niti to domacinu ne pomaze, jer su do poluvremena dali svega 7 zgoditaka. Drugo poluvrijeme izvrsni Jancik 6 obrana na golu, "letece krilo" K.Slukan 7 zgoditaka i dirigent napada Marincic 6. Semafor pokazuje 19-27. Priliku dobivaju i nasi juniori koji prednost povecavaju na konacnih 21-30. Prvi prvoligaski zgoditak postize i Janes-cestitamo! Jancik brani i 7m sa zvukom sirene za kraj utakmice! Velike cestitke cijeloj ekipi na borbenosti i zalaganju u vecerasnjoj gostujucoj pobjedi!

Ažurirano ( Subota, 01 Travanj 2017 20:32 )