RK"ĐAKOVO"-RK"GAREŠNICA" 23-23(9-13)

Osvojen veliki bod u Đakovu, a po prikazanom smo zasluzili i oba!

Sa teškog gostovanja u Đakovu vraćamo se sa osvojenim bodom. Ušli smo u u utakmicu čvrsto, borbeno i motivirano, da osvojimo gostujuće bodove. Poveli smo od 1 minute susreta, prednost povećavali od 0-1, preko 2-5 do 6-12! Domaćin zove time-out, kako bi sprječio rezultatsku katastrofu u prvom poluvremenu. Fenomenalni Jelić 1.poluvrijeme 11 obrana, čvrsta 5-1 obrana ne dozvoljava Đakovu zamišljene i uigrane akcije i poluvrijeme privodimo u svoju korist 9-13. Drugo poluvrijeme malo posustajemo, ali vodimo sve do 58 minute susreta. Par sudačkih odluka na našu štetu i Đakovčani poravnavaju rezultat. Veliki bod je na našem kontu! Čestitke svim igračima na borbenosti i zalaganju tijekom svih 60 minuta utakmice. Iako smo bili oslabljeni, neigranjem Jančika i Kligla zbog lakših povreda, kao i izostankom juniora zbog utakmice 3 HRL, te samim tim i sa manjom mogućnosti rotacije tijekom susreta, svi igrači koji su otputovali u Đakovo dali su svoj maksimum. Bravo dečki!
Slijedi susjedski derbi protiv ekipe RK"Moslavina" na domaćem parketu idući vikend! Poslastica za ljubitelje rukometa u Garešnici i Kutini!

RK "MAROF"-RK"GARESNICA2" 35-31(18-16)

Nasi mladi rukometasi su odlicnu utakmicu odigrali u N.Marofu u sklopu takmicenja u 3hrl.Prvo poluvrijeme su imali minimalni zaostatak, a unatoc porazu pruzili su odlican otpor domacinu, te postigli 31 zgoditak starijim i iskusnijim igracima Marofa.

Ažurirano ( Nedjelja, 23 Travanj 2017 09:16 )