RK"GAREŠNICA"-RK"MOSLAVINA"22-22(11-9)

Bod u susjedskom derbiju 1 hrl!

Nošeni odličnim navijanjem, pred punom dvoranom, odigrali smo neriješeno protiv dobre ekipe RK"Moslavine". Prvo poluvrijeme naši rukometaši bolji, precizniji u napadu, čvršči u obrani. Fenomenalan Jelić zaključava gol, "uništava" sve gostujuće projektile upućene na njegov gol. Brani sve, sa svih pozicija! Bravo kapetane-fenomenalnih 20 obrana na utakmici!!!! Poluvrijeme završava našim vodstvom 11-9. Drugo poluvrijeme krećemo malo nervoznije, Moslavina se priblži rezultatski i povede 13-16....mi se trgnemo i izjednačimo na 17-17, te povedemo 19-17....u egalu se igra do samog kraja utakmice. Povedemo 22-21 zgoditkom Krunoslava Slukana sa 7m, ali Moslavina zabija za izjednačenje sa krila u 59.minuti......22-22. Ostaje žal za oba boda, uz naša dva nerealizirana sedmerca i tri kontra napada na utakmici...istakao se i gostujući golman Kristić. Ovako je lokalni derbi završio podjelom bodova, što je uz prikazano i najrealniji večerašnji ishod. U našim redovima najefikasniji Marinčić(8zgoditaka). Čestitike cijeloj ekipi na odličnoj rukometnoj predstavi, koja je mogla zadovoljiti mnogobrojne ljubitelje rukometa iz Kutine i Garešnice! Pozdravljamo i našeg reprezentativca, Marka Mamića, koji je bio nazočan utakmici pred pripreme hrvatske rukometne reprezentacije! Sretno Marko, sretno i našim rukometašima zadnje kolo u Bjelovaru, na županijskom derbiju 1 hrl, koji će se igrati za prestiž na tablici 1 hrl sjever!

Veliko hvala i sponzoru utakmice tvrtci ITR-FRIGO iz Ivanić-Grada!

Ažurirano ( Nedjelja, 30 Travanj 2017 08:34 )