RK"BJELOVAR"-RK"GAREŠNICA" 33-28(16-14)

Poraz za kraj sezone!

Županijski derbi pripao je RK"Bjelovar". Prvo poluvrijeme domaćin povede 2-0, odlični Jelić skida tri,četiri zicera i u egalu smo do 28minute 1.poluvremena. Tada primamo dva brza pogotka iz tehničkih grešaka u napadu i domaćin poluvrijeme završi u svoju korist 16-14. Drugo poluvrijeme anemična obrana, puno čistih šuteva za domaćina, koji  podigne prednost na 5 zgoditaka, koju održava do kraja utakmice....čestitke Bjelovaru na pobjedi, ali čestitke i našim rukometašima na odličnoj premijernoj sezoni u 1 HRL, koju završavamo na 8.mjestu! Garešnica će i iduće sezone uživati u prvoligaškom rukometu! Bravo dečki!