I druga pobjeda u pripremnoj utakmici...

RK"IVANIĆ"-RK"GAREŠNICA" 29-30(13-18)

Pobjeđen je u četvrtak i Ivanić Grad u gostima. Odlična obrana, precizan napad i brze kontre, odličan Jelić i prvo poluvrijeme je 18-13 za naše rukometaše. Drugo poluvrijeme povećavamo prednost na 20-13. Tada u igru ulaze mlađi igrači, koji pokazuju potencijal i zabijaju svoje prvoligaške golove. Prve prvoligaške minute skupljaju Ivšić i Mihaljinac, Marinić zabija sa d.krila....novi igrači - Čižmar odličan napadački, a Kurtušić i Šeremet obrambeno...Odlični K.Slukan(7) i Kligl(7). Jelić 11 obrana, Jančik dvije i sa "vrućeg" gostovanja kod prvoligaša Ivanića se vraćamo sa pobjedom.

Ovaj vikend je RK"Garešnica" na turniru u Petrinji, gdje nastupaju domaća Petrinja, Križ i novi prvoligaš ViroVirovitica.

5.9. gostujemo kod ekipe RK"Maksimir Pastela", te 7.9. kod ekipe RK"Moslavina", a 12.9. kod ekipe RK"PPD2" čime zaokružujemo utakmice prije početka sezone 16.09. i prvog kola 1 HRL protiv ekipe N.Gradiške na domaćem parketu.