RK"IVANIĆ"-RK"GAREŠNICA"29-26 (12-10)

Nezasluzeni poraz u Ivanicu!

Prvo poluvrijeme domacin bolji, cvrsci u obrani, precizniji u napadu i povede 6-2. Mi se budimo nakon time-outa te se rezultatski priblizimo na 8-7... ne realiziramo dva napada i domacin povede 10-7....poluvrijeme zavrsava 12-10. Drugo poluvrijeme smo cvrsci, borbeniji, motiviraniji i u egalu smo na 19-19,23-23,24-24. Povedemo 25-24 u 54.minuti. I tu rukomet prestaje. Jer od 55 minute do 58 imamo cak cetiri iskljucenja...cijelu utakmicu neobjektivan i pristran sudacki par skroz se stavio na stranu domacina...sa tri ili cetiri igraca u polju do kraja utakmice, zadnje cetiri minute nismo mogli zadrzati vodstvo. Velike cestitke nasim rukometasima na vecerasnjoj borbenosti i prikazanoj igri! Golmanu Janciku na sjajnih 13 parada i obrana dva sedmerca, te svim igracima u zapisniku utakmice, a posebice Maricicu,S.Slukanu i Cizmaru, koji su pretrpjeli brutalne nesportske udarce, te lezali 3-4min na parketu dok im se ukazivala pomoc. Gospoda su zaboravila sa sobom ponesti crvene i plave kartone na utakmicu.

Sa ovakvom igrom i borbenoscu, mozemo ocekivati domace bodove protiv Vidovca iduci vikend u Garesnici.

Zelimo nasoj drugoj ekipi puno uspjeha u takmicenju 3. HRL Sjever koja pocinje 7.10. gostujucom utakmicom u Daruvaru, juniorima RK Garesnica u 2 HKRL, te mlađim kadetima i djecacima A u takmicenjima u drzavnim ligama pod ingerencijom HRS-a.

Svi ste Vi igraci RK "Garesnica", te svojim igrama, bavljenjem sportom, dobrim ucenjem, ponasanjem i radom na rukometnom parketu i izvan njega, budite i dalje perjanica sporta Grada Garesnice.

Ažurirano ( Subota, 30 Rujan 2017 19:56 )