RK"GARESNICA"-RK"OSIJEK" 26-33 (15-18)

Zasluzena pobjeda Osijeka!

Borbeniji, motivirani i zeljniji pobjede, gosti zasluzeno odnose oba boda iz Garesnice. Ulazimo u utakmicu blijedo i bezvoljno, Osijek povede 6-2. Mi se vratimo u utakmicu, serijom 8-2. Na semaforu je 10-8 za nas. Tada radimo par gresaka u napadu, Osjecani sve kaznjavaju iz kontri i odlaze na poluvrijeme vodstvom 18-15. Drugo poluvrijeme sa neshvatljivo losom realizacijom napada-11 golova, jos losijom obranom, gubimo i opet domace bodove. Kod gostiju najefikasniji Repusic sa 12 golova i izvrsni golman Vesligaj sa 17 obrana i dva obranjena sedmerca. Kod nasih igraca za pohvaliti je golmane Jelica i Jancika, te izvrsnog Cizmara sa 9 golova.

Veliko hvala sponzoru vecerasnje utakmice Jadranskom osiguranju d.d.

RK"GARESNICA2"-RK"KTC2" 3 HRL33-28 (16-14)

Pobjeda nase druge ekipe!

Bravo za nase juniore! Tri pobjede i jedan poraz, omjer je dosadasnjeg nastupa u 3. HRL sjever. Pobjedili smo dobru ekipu KTC-a2. Pohvale svim igracima u zapisniku vecerasnje utakmice, posebice odlicnom golmanu Janciku s 15 obrana, te najefikasnijima Flanjku sa 12 i Cizmaru s 11 zgoditaka. Borbeno u obrani, sa raznolikim napadackim kombinacijama, uz raspolozenog Jancika i novi bodovi su na kontu. Garesnicka muska rukometna mladost je svojom vecerasnjom igrom i zalaganjem dobar podstrek seniorima za utakmicu sa Osijekom.

Poziv i publici za podrsku s tribinana na nedjeljnoj utakmicu u 18h!

Ažurirano ( Ponedjeljak, 06 Studeni 2017 06:38 )