RK"PPD2"-RK"GARESNICA" 31-29 (17-20)

Poraz u zadnjoj minuti!

Cestitke svim igracima u zapisniku vecerasnje utakmice na borbenosti, zalaganju i prikazanoj igri veceras! RK PPD2 se pojacao dvojcem iz prve ekipe , Lucinom -7 golova i Hrsticem-11golova, te Zdravkom Zovkom na klupi...prva dva prvotimca su nastupila u Ligi prvaka protiv Barcelone, a o Zovku sve u trenerskim superlativima...cijelu utakmicu smo i vise nego ravnopravan suparnik. Vodimo od 7-7 cijelo poluvrijeme sve do 16-20 u 30.minuti 1.poluvremena. Tada primamo sa zvukom sirene gol za 17-20, rezultat poluvremena. Drugo poluvrijeme potpuno izjednaceno, preko 21-21,24-24,28-28...29-29...tada Hrstic zabija sa 10metara u 58 i 59.minuti i PPD2 slama otpor izvrsnih garesnickih rukometasa u 59.minuti susreta. Fantasticni kapetan Ivan Jelic, 21 obrana! Krila Kligl i Slukan K.po 6 golova svaki. Hvala Vam decki na prikazanom, unatoc porazu. Tako se bori za klupske boje jedinog garesnickog prvoligasa!

Ažurirano ( Nedjelja, 26 Studeni 2017 08:31 )