Rk"VIDOVEC2"-RK"GARESNICA2" 33-34 (20-18)

Cestitke nasim juniorima na velikoj pobjedi u Vidovcu, 3 HRL Sjever! Ne treba bolji poziv publici od ove pobjede, da dodu podrzati garesnicku rukometnu mladost protiv ekipe Bj2 u petak u Garesnici, u takmicenju u 3 HRL Sjever!

RK MAKSIMIR PASTELA - RK GARESNICA 33-28 (17-15)

Poraz za kraj polusezone!

Unatoc porazu, bili smo ravnopravan protivnik domacinu. Prvo poluvrijeme izjednaceno, do rezultata 4-4. Pastela radi seriju 5-1, odlazi na 9-5. Mi mijenjamo obranu u 5-1, domacin se ne snalazi, Jancik zakljucava gol i poluvrijeme zavrsava 17-15. Drugo poluvrijeme potpuno izjednaceno, od 22-22, do 25-25. U prikljucku smo do rezultata 26-25. Tada radimo dvije teh.greske u napadu i domacin odlazi na 29-25, rjesavajuci pitanje pobjednika. Odlican Jancik 13 obrana, te Marincic, K.Slukan i Oric po 6 zgoditaka svaki. Ostaje zal za cetiri nerealizirana sedmerca i cetiri kontre, koje je obranio izvrsni Peric iz Pastele. Kod domacina najefikasniji Grguric 8 golova.

Slijedi stanka do proljetne polusezone, gdje cemo nastojati dosegnuti ostanak u 1hrl sjever, kao i prosle polusezone.

Ažurirano ( Nedjelja, 10 Prosinac 2017 18:20 )