PostHeaderIcon DJEVOJČICE 2004 OSVOJILE TURNIR

Grubišno Polje, 13. studenoga 2016.

Djevojčice prve u Grubišnom Polju

Turnir „Dan Grada Grubišno Polje“

Na turniru u povodu obilježavanja Dana Grada Grubišno Polje, sudjelovali smo na poziv organizatora Rukometnog kluba Ilova. Na  turniru su sudjelovale djevojčice rođene 2004.godište i mlađe iz Daruvara, Grubišnog Polja , Velikog Trojstva i naravno Garešnice.

Više...

PostHeaderIcon TURNIR POVODOM DANA GRADA

Ažurirano ( Srijeda, 13 Siječanj 2016 11:25 )

Više...

PostHeaderIcon Zajednička fotografija naših rukometašica

Fotografija svih igračica iz škole rukometa i seniorske ženske ekipe.

Ažurirano ( Ponedjeljak, 21 Prosinac 2015 12:32 )

PostHeaderIcon DVIJE POBJEDE ZA CURE 2000

Garešnica, 25.siječnja 2015.

U nedjelju je u dvorani OŠ Garešnica odigran 4. Krug HMKRL za djevojke rođene 2000-e i mlađe.

U goste su nam došle ekipe RK Brod iz Slavonskog Broda i ekipa RK Multinorm iz Cerne(kod Osijeka)

Više...

PostHeaderIcon DJEČACI 2002 UZELI DVA BODA

U ovom kolu dočekali smo dvije ekipe iz samog vrha lige. Prvu utakmicu protiv Koprivnice ulazimo u grču i od samog početka gosti se odljepljuju na 3 razlike i uz puno promašenih zicera, gdje smo ih izvrsnim polukontrama stvarali prilike za krila i pivote, odlazimo sa sretnih 6:10 na poluvreme. U nastavku ulazimo puno čvršće i promjenama obrane polagano sustižemo protivnika i u samom kraju pobjeđujemo s ekipom koja je ponovno desetkovana s jednom izmjenom i povređenim golmanom. Druga utakmica protiv vidno fizičke i jače ekipe Ludbrega, koja je duplirana na svim pozicijama i možda najboljih golmana po našem sudu. Konstantno mjenjajući igru u obrani i napadu održavamo za nas prihvatljivih 5-6 golova zaostatka. Iduće kolo se nadamo da budemo kompletni otišli u Varaždin i tamo uzeli sve bodove